ارائه 4 خط اختصاصی برای ارسال و دریافت پیام برای هرکاربر
ارسال متناظر
ارسال زماندار پیشرفته
نظرسنجی و مسابقه
منشی پیامک
کارت شارژ تلفن همراه
api وب سرویس
ایمیل پیامک
انتقال پیامک
ارسال و دریافت پیامک
کسب درآمد از پنل
جنسیت و سن
از روی نقشه و موقعیت مکانی
ارسال باکدپستی ایرانسل و همراه اول
ارسال از روی شهر استان مشاغل و دائمی اعتباری
دفترچه تلفن و وارد کردن شماره از موبایل
ارسال هوشمند

خوش آمدید به سامانه تجارت جهانی کام

شرکت متین پردازشگران آینده سبلان (سهامی خاص) با شماره ثبت 12514، شناسه ملی 14005650546 فعالیت خود را با مدیریت خانم زهرا آزادی از تاریخ 1394/12/08 شروع کرده است. هسته اولیه این مجموعه در راستای حضوری پویا و خلاق در کسب و کارهای فضای مجازی شکل گرفت. ایده STJC در ذهن مدیریت خلاق مجموعه در سال 1396 با هدف ایجاد بزرگترین و بهترین “پنل پیامکی مدیریت ارتباط با مشتری” ایران شکل گرفت که از همان ابتدا چهارچوب فعالیت خود را بر پایه بهبود فرهنگ استفاده از پیام کوتاه و ارائه ی بهترین و جدیدترین خدمات به کاربران بنا نهاد. پس از سالها تلاش شبانه روزی بی وقفه و با به کارگیری کارشناسان جوان و مبتکر، اکنون مفتخریم اعلام کنیم که سامانه تجارت جهانی کام به عنوان یکی از برترین و کاربردی ترین پنل های پیامکی در ایران به شمار می آید.

امکانات جدید سامانه

ارسال از موبایل
پیامک مناسبت
کدخوان
افزونه ها
تغییر رمز عبور
نمایش آخرین کاربران آنلاین سیستم (درحال ایجاد 10 درصد کار انجام شده)
ماژول هوشمند RSS خوان (درحال ایجاد 1 درصد کار انجام شده)
بانک پیامک ها و متون های آماده (درحال ایجاد 7 درصد کار انجام شده)

اعضا و مدیران stjc

مدیران و مسئولین سامانه تجارت جهانی کام را بهتر بشناسید در زیر برخی از مسئولین کلیدی سامانه را به شما معرفی خواهیم نمود

شرکت متین پردازشگران آینده

شرکت متین پردازشگران آینده

سهام دار

شرکت متین پردازشگران آینده سبلان که جزو عمده ترین سهام داران شرکت سامانه تجارت جهانی کام بوده به عنوان شرکت مادر پشتوانه همیشگی شرکت بوده و امید است باتدبیر و کمک مدیران شرکت متین بتوانیم گامی بزرگ و موثر درپیش برد اهداف شرکت کام برداریم.

زهرا آزادی

زهرا آزادی

رئیس هیئت مدیره

زهرا آزادی که همیشه همگام با اقای صادقی بوده است و همچنین درشرکت مادر سامانه تجارت جهانی کام (متین پردازشگران آینده سبلان)که جزو مدیرعاملان آن شرکت بوده و در شرکت سامانه تجارت جهانی کام جزو سهام داران عمده این شرکته بوده به سمت هئیت مدیره شرکت سامانه تجارت جهانی کام انتخاب میگردد آزادی جزو مهندسین جهانی و آسیا می باشد.

حسین صادقی

حسین صادقی

مدیرعامل

حسین صادقی مدیرعامل شرکت متین پردازشگران آینده می باشد حسین 32 اختراع دارد وجزو برترین کارافرینان جوان کشور معرفی گردیده است حسین بامدرک ccna از TUV آلمان برنامه نویسی #C از ICS کانادا مهندسی نرم افزار از آکسفورد سرت انگستان همچنین عضو مهندسین جهانی کامپیوتر و IT می باشد حسین مدرک مدیریت استراتژیک از دانشگاه روسیه و همچنین عضویت مهندسین آسیا می باشد حسین توانسته است با خلاقیت خود برای چندین هزار نفراشتغال زایی ایجاد کند و هم اکنون به عنوان مدیر عامل شرکت سامانه تجارت جهانی کام انتخاب شده است.

ونوس مطهری

ونوس مطهری

مدیر اداری و منابع انسانی

ونوس مطهری که مدیر اداری و منابع انسانی شرکت می باشد ونوس در برند های قبلی نیز با ماهمراه بوده و خواهد بود.

رضا محمدی زاده

رضا محمدی زاده

نائب رئیس هیئت مدیره

رضا محمدی زاده نائب رئیس هیئت مدیره بوده رضا همچنین در برندهای قبلی نیز با شرکت متین و سامانه تجارت جهانی کام همراه بود و توانسته است مثل همیشه گام های موثری درموفقیت برند کام بردارد

کیوان محمدی

کیوان محمدی

مدیرفروش

کیوان محمدی جزو اولین ایده پردازان فروش شرکت بوده و به عنوان مدیر فروش شرکت کام انتخاب گردیده است و همچنین کیوان با تلاش های خود توانسته است گام های چشم گیری در پیشرفت شرکت بردارد.